שאלות נפוצות

- אז איך זה עובד?

כל מה שעליכם לעשות הוא לבחור את סוג התמונה שתרצו להדפיס ולבחור את התמונות שלכם מהגלריה בנייד, פייסבוק, אינסטגרם, דרופבוקס, גוגל דרייב ועוד דרך ממשק ידידותי ופשוט להעלאת תמונות, מקלידים כתובת למשלוח, מזמינים ומקבלים את התמונות לביתכם, פשוט וקל!

- איך ומתי מקבלים את התמונות?

כל הזמנה שמתקבלת עד השעה 16:00 מטופלת כבר באותו היום ונשלחת אליכם ביום העסקים למחרת. הזמנות שמתקבלות אחרי השעה 16:00 יטופלו ביום העסקים שלמחרת.

זמן ההגעה תלוי באפשרות המשלוח שבחרתם, אנחנו מציעים אפשרויות אלו לבחירה:

 

משלוח אקספרס – עד 3 ימי עסקים באמצעות שליח שמגיע לביתכם

 

E POST – עד 7 ימי עסקים ולרוב מגיעה כבר כמה ימים לפני באמצעות חלוקה ללוקרים אלקטרוניים ונקודות איסוף הקרובות לביתכם או לכתובת שבחרתם לשלוח. ברגע שהתמונות יגיעו אל נקודת האיסוף שלכם, ישלח אליכם SMS עם קוד אישי לקבלת החבילה ללא המתנה

 

התמונות נעטפות באריזות מרופדות וקשיחות כדי שיגיעו אליכם בדיוק באותו המצב כמו שיצאו מאצלנו.

חשוב לדעת, אתם מקבלים ביטוח מלא לכל מקרה שמשלוח לא מגיע!

- מהי איכות ההדפסה של התמונות?

לנו זה מאוד חשוב שהתמונות שלכם יודפסו באיכות הכי טובה שיש!
לכן אנחנו לא מתפשרים על איכות ומשתמשים בחומרי הגלם האיכותיים והטובים ביותר!
ההדפסה מתבצעת באמצעות מדפסות מקצועיות לפיתוח תמונות ועל גבי נייר פוטו באיכות מעולה כדי להבטיח שהתמונות שלכם יישמרו למשך שנים ארוכות.
עם זאת חשוב לציין שאיכות ההדפסה נובעת גם מאיכות התמונות שלכם. תמונות באיכות ירודה ישפיעו גם על איכות ההדפסה, זכרו זאת שאתם בוחרים תמונות.

- יש לי כמות גדולה של תמונות שאני רוצה להדפיס, איך מעבירים אותם?

אנחנו יכולים להדפיס כל כמות שתרצו. יש לכם יותר מ 100 תמונות? שלחו אותם דרך wetransfer.com למייל שלנו hello@pquick.co.il ציינו את גודל/סוג התמונות שתרצו להדפיס, כתובת מלאה ומספר הפלאפון שלכם. אנחנו ניידע אתכם שהתמונות התקבלו ונשלח לכם בהודעה לפלאפון דרישת תשלום שלאחריו התמונות יודפסו ויישלחו.

יש לכם שאלות נוספות? אתם מוזמנים לפנות אלינו דרך עמוד הצור קשר